moja MAMA jest PIĘKNA
I MĄDRA

11009169_10207158924474666_1907013668262326536_n

Mój Tato zobaczył Ją w pociągu. I już nie wypuścił. Wiedział najlepiej, że będzie najlepszą Matką. Nie potrafił bez Niej żyć, tak ja my, jej dzieci wciąż żyjemy z Nią. Pomimo tego, że każde z naszej trójki ma własne mieszkanie,
to DOM mamy u Niej na Brzeskiej w Białymstoku.
Moja Mama jest pełna sprzeczności i to najbardziej w niej kocham. Potrafi być praktyczna i oszczędna i wydać wszystkie pieniądze na edukację, pasje, książki i podróże swoich dzieci. Konserwatywna i drobnomieszczańska, a jednocześnie otwarta na świat i życzyć mi związku partnerskiego, a nie małżeństwa. Zachowawcza i skromna przy niezwykłej urodzie i klasie.
Moja mama jest najbardziej pracowitą osobą jaką spotkałam z życiu. W wieku 65 lat wciąż pracuje od 45, co dzień budzi się o 4.30 czyta Wysokie Obcasy, Wprost, Gościa Niedzielnego, Wyborczą itp., itd, potem budzi naszego psa Maszę i idą razem do sklepu po świeże pieczywo, jeszcze przed wyjściem do pracy robi obiad, aby zdążyć na 7.00 na pierwsze zajęcia z dzieckiem autystycznym, potem Szkoła przez kilka godzin i dodatkowe zajęcia logopedyczne z kolejnymi dziećmi z dysfunkcjami. Pracuje z każdym rokiem coraz więcej, bo nie potrafi odmówić proszącym o nią rodzicom.
Moja mama jest surowa, a dzieci ją uwielbiają: głaszczą, przytulają, tęsknią, piszą, zapraszają na imprezy rodzinne. Moja mama zawsze skacze z nimi na trampolinie.
Moja mama jest szalona i spełnia swoje marzenia, więc kilka lat temu sprzedała auto, bo miała marzenie, aby przejechać przez skrzyżowanie z zamkniętymi oczami. Teraz chodzi 10 km dziennie.
Moja mama jest naturalna, nigdy nie była u kosmetyczki, na babskich zakupach i nigdy nie kupiła niczego na poprawienie humoru.
Moja mama jest codziennie zadowolona z siebie, ze swoich dzieci i wnuków i co dzień nam o tym mówi. Ma swoje poglądy polityczne, zainteresowania i jest bardzo ciekawa świata i go zwiedza. Uwielbia się uczyć i umie wszystko załatwić.
Ma wspaniałe koleżanki, z którymi przyjaźni się od 40 lat.
Wiecie,
mogłabym o Niej opowiadać bez końca, ale raczej Jej by się to nie spodobało.
Wiem, na pewno, że jest dla mnie najlepszą MAMĄ na świecie i bardzo jej dziękuję, że wybrała właśnie mnie na swoją córkę.